Я – українець. Є у мене право на рідну мову та свою державу. На гордий прапор золотисто-синій. На щастя жити у такій країні.

28 червня Україна святкує державне свято – День Конституції України.      Кожний народ має свою мову, свої традиції, звичаї. У кожного народу є свої національні святині, символи- серед них Конституція – головний Закон, за яким ми живемо в Україні.

 

Напередодні Дня Конституції  в Закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Чугуївський регіональний центр професійної освіти Харківської області» в групі С-14 викладачкою історії Риммою ПЄНКІНОЮ проведено виховну годину патріотичного спрямування “Конституція України – основний закон  держави”.  На заході здобувачі освіти висловили свою думку про важливість основного закону, дізналися особливості Конституції та шлях її створення. Здобувачі освіти прийшли до висновку, що Конституція закріпила основи державного ладу незалежної України. Вона стала важливим кроком у забезпеченні прав і свобод людини і громадянина. Це цінності, за які ми зараз боремось.

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ !