Вибір спеціальності – один з головних і перших серйозних кроків, які ми робимо, і саме він багато в чому визначає наше життя. Як вибрати професію і не пошкодувати про неї через багато років?
Кажуть, що щастя – це коли робота збігається з захопленням, коли вона приносить радість. Але для всіх ця радість різна. Для одного вона в високій зарплаті, для іншого – це можливість творити, хтось не мислить життя без нових вражень і зустрічей. А є такі, для кого немає нічого кращого тиші і спокою. Але всіх об’єднує одне – бажання, щоб їх праця була потрібна і приносила плоди.
Звичайно, наведені нижче професії – це всього лише рекомендації і вибір за Вами, ми лише бажаемо трохи допомогти знайти своє місце в житті …
Кухар кондитер
Моя майбутня професія кухар, кондитер. Кухар – це людина, чия професія пов’язана з приготуванням їжі. Різновиди професії кухаря: Шеф-кухар – вища ланка в професії. Він становить заявки на продукти, забезпечує їх отримання складу, контролює терміни, асортимент, кількість і якість їх реалізації. Вивчаючи попит покупців, формує асортимент страв. Контролює технологію приготування їжі. Кухар-кондитер спеціалізується на виготовленні кондитерських виробів, для чого необхідний вишуканий смак, фантазія і винахідливість. Кухар-технолог організовує процес приготування продуктів. Визначає якість сировини, розраховує його кількість для отримання порцій готових продуктів, калорійність добового раціону. Розробляє рецепти нових фірмових страв. Кухар-кулінар проводить розрахунок і вихід готової продукції, здійснює приготування страв.
|
|
Оператор комп’ютерного набору Офісний службовець (бухгалтерія)
Професія оператора комп’ютерного набору не тільки цікава, але і достатньо складна. Щоб з вас вийшов чудовий оператор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями а головне – уміти гармонійно їх об’єднувати в процесі роботи. Професійні навички оператора комп’ютерного набору корисні в багатьох галузях. Вони потрібні в компаніях з великим обсягом інформації та базами даних. Такі співробітники потрібні великим торговельним мережам для відстеження руху товарів, call-центрам, тощо. Здобуття даної професії передбачає оволодіння базовими поняттями з курсу економіки та діловодства, ефективне використання сучасної комп’ютерної техніки та оргтехніки для розв’язування конкретних практичних завдань. Заняття з усіх спеціальних дисціплин проводяться з обов’язковим використанням комп’ютерної техніки.