Зустріч із захисником

22.02.24 здобувачі освіти Закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Чугуївський регіональний центр професійної освіти Харківської області» зустрілися з бійцем Романом, який поділився своїм досвідом участі у бойових завданнях в гарячих точках нашої країни.

Роман розповів, що почав свій шлях в рядах збройних сил ще з АТО, коли проходив службу за призовом, і як повернувся до лав захисників з початком повномасштабного вторгнення.

Почавши бойовим медиком Роману довелося освоїти і Джевелін, і Бредлі та ще багато чого іншого, бо з його слів, в бою доводиться не просто думати, а проявляти кмітливість та винахідливість.

Присутнім ставало не по собі лише при одних тільки згадуваннях Мар’їнки, Лиману, Соледару, Щурова та багатьох інших місць, де Роману пліч-о-пліч зі своїми побратимами, багато з яких, нажаль, віддали своє життя в боях, захищати нашу державу від ворога.

Роман, і сам має поранення та зараз приходить реабілітацію, але бойового духу не втратив. Показав присутнім нагороди, але каже, що головне не нагороди, а аби його хлопці живими поверталися з завдань.

 

І хоч Роман носить звичайне звання солдата, але для всіх, кому довелося з ним поспілкуватися, він – справжній герой та мужній захисник.

Завдяки таким простим відважним хлопцям і дівчатам, ми маємо змогу жити, навчатися і просто радіти, що ми є.

Слава Україні! Героям Слава!