Звернення директора

Шановні освітяни, здобувачі освіти, батьки!
Вітаємо вас на нашому сайті.

 Молодь України! Здобувачі освіти! Попереду у вас життя, наповнене успіхами, радощами, турботами і обов’язково серйозним навчанням. Головна ваша задача – стати грамотними й освіченими людьми, гідними громадянами, бо саме від вас залежить майбутнє нашої рідної України. Сьогодні освіта для держави є основою економічної самостійності, а для кожного громадянина – основою якісною, гідного рівня життя. Тільки освічені, самодостатні люди домагаються успіхів, роблять відкриття, вносять великий вклад у розвиток промисловості, сільського господарства, науки, культури країни. Час вимагає від усіх нас безупинно вчитися, удосконалювати свої професійні навички задля відбудови та процвітання нашої держави.

Дорога до знань не завжди буває легкою, для багатьох це важка, але вдячна дорога починається з порога Закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Чугуївський регіональний центр професійної освіти Харківської області»

Любі друзі! Щиро запрошуємо до навчання. Вас чекають кабінети, лабораторії та майстерні, в яких працюють висококваліфіковані педагоги і майстри виробничого навчання, а на період впровадження дистанційної форми навчання – ефективно організоване здобуття освіти шляхом запровадження інноваційних форм і методів з використанням дистанційних освітніх платформ та мобільних застосунків.

Т.в.о. директора  Віталій ГРУШКА