Вшанування

29 серпня, щорічно, в ми відзначаємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – збройну боротьбу з російським агресором за незалежність та територіальну цілісність.

Щоденно наші мужні захисники та захисниці відстоюють для нас право жити на рідній землі. Запеклий бій триває…

Найкращі сини і доньки України продовжують його ціною життів…

З невимовним болем у душі ми сьогодні віддаємо шану нашим землякам – незламним воїнам, які полягли на полі бою задля нашої свободи. Україна  пишається своїми Героями! Ми глибоко співчуваєм родинам всіх загиблих. Жодні слова не зможуть вгамувати цей біль втрати…

Пам’ятаймо про наших полеглих Героїв, які допомагають нам тримати прапор свободи! Вічна слава загиблим у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України…

Українці – сильна нація, загартована багатолітньою боротьбою за свободу. Герої наших днів стоять в одному ряду з поколіннями борців за волю і державну самостійність. Пам’ять про наше героїчне далеке й близьке минуле та про сьогодення є запорукою нашої нескореності, Перемоги та щасливого майбутнього!